Balustrady ze szkła hartowanego 8.8.4

Posted on

Balustrady ze szkła ESG VSG

Balustrady ze szkła hartowanego samonośne to doskonały wybór dla ludzi ceniących sobie minimalizm, jakość i ekstrawagancje. Jednocześnie nie tracimy na bezpieczeństwie gdyż balustrady ze szkła ESG VSG są niebywale wytrzymałe na uderzenia.

Montaż takiej balustrady zazwyczaj przewidziany jest do boku na rotulach. Montaż boczny nie zmniejsza nam obrysu balkonu, czy klatki schodowej, dodatkowo nie ma też problemu jeżeli chodzi o dobrą izolację przed wodą. Ważne jest aby podłoże w tym przypadku strop budynku posiadał odpowiednią grubość i dobrej klasy beton w który montowane będą szpilki ze stali nierdzewnej.

Szkło montowane w tego typu balustradach musi być podane hartowaniu przez co zwiększa swoją wytrzymałość 5-7 krotnie. Dodatkowo musi być sklejone folią, przez co w przypadku stłuczenia nie rozpada się na kawałki które mogą zranić ludzi.

balustrady Rzeszów

W powyższym rozwiązaniu zastosowaliśmy szkło przeźroczyste 8.8.4 ESG, montaż na rotulach regulowanych fi 60. Krawędzie szyb zostały za tępione i polerowane.
Jak widzimy barierki szklane nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, i lekkości.
Koszt takiego rozwiązania w przypadku naszej firmy mieści sie w przedziale od 1350-1600 netto 1mb cena oczywiście z montażem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *