Balustrada ze stali nierdzewnej z giętymi słupkami

Posted on

Balustrada ze stali nierdzewnej polerowanej z wypełnieniem stworzonym z prętów poziomych to idealny wybór dla miłośników prostych, nowoczesnych oraz praktycznych rozwiązań aranżacyjnych balkonów.

Montaż balustrady wykonywany jest od górnej części balkonu, dzięki czemu możliwe jest jej dokładne i precyzyjne dopasowanie. Poziome pręty są przyspawane do zewnętrznej strony słupków głównej konstrukcji. Dzięki temu, że słupki są wygięte w subtelny łuk, nie tylko zyskujemy dodatkowe miejsce do użytkowania na balkonie, ale również zwiększone zostają walory estetyczne balustrady, która prezentuje się nadzwyczaj elegancko i efektownie.

Po wspawaniu prętów poziomowych cała balustrada jest poddawana procesowi elektropolerowania, dzięki czemu możliwe jest polerowanie wszystkich miejsc, w których nie ma możliwości wykonania polerowania w sposób mechaniczny. Elektropolerowanie jest niezwykle zaawansowaną techniką elektrochemicznej obróbki stali nierdzewnej, która umożliwia wygładzenie powierzchni wyrobu, co wpływa na jego estetyczny wygląd oraz przyczynia się do ułatwienia zachowania w czystości.

Dodatkowo, dzięki procesowi elektropolerowania balustrada ze stali nierdzewnej z giętymi słupkami zyskuje zwiększoną odporność na powstanie korozji powierzchniowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *